Yoko Seyama: Melody Dots 14 – Colour
11. May-16. June 2018
Galerija Vžigalica / Match gallery, Ljubljana

Yoko Seyama: Saiyah #2
11. May-16. June 2018
Galerija Vžigalica / Match gallery, Ljubljana

Aleksandra Stratimirović & Athanassios Danilof: Colour Wheels
11. May-16. June 2018
Galerija Vžigalica / Match gallery, Ljubljana

Boštjan Čadež: Kolorama / Colorama
11. May-16. June 2018
Galerija Vžigalica / Match gallery

Kurt Laurenz Theinert: Magical Colour Space
11. May-16. June 2018
Trg francoske revolucije / French revolution square, Ljubljana

Maro Avrabou & Dimitri Xenakis: GMO: Green Marvellous Opulence
11. May-16. June 2018
vrt pri Križevniški cerkvi / garden at the Križanke church, Ljubljana

Srednja šola za oblikovanje in fotografijo: The Other Us
11. May-16. June 2018
Križanke Ljubljana


Jaka Šimenc & Akaša Bojić & Luka Umek: Svetlobna nit / Light Thread
[interventions of students fo Faculty of Architecture: 24. & 31. 5., 7. 6.]
11. May-16. June 2018
Križevniška soteska, Ljubljana

Marko Batista: Barve v gibanju / Colours in Motion
11. May-16. June 2018
ZRC SAZU, Gosposka ulica, Ljubljana

Matej Bizovičar: Ribogunci / Refufish
11. May-30. Aug. 2018
Soteska, Ljubljana

A:PART: Interkonektor / Interconnector
11. May-16. June 2018
Novi trg, Ljubljana

Bilal Yilmaz: Butterfly
11. May-16. June 2018
Zvezda Park, Ljubljana

Metka Mikuletič & Nuša Jurkovič: Vzporedni svet / Parallel World
16. May-16. June 2018
platform at Cankarjev dom, Ljubljana

Mojca Zlokarnik: Mesto in barva / City and the Colour
16.-25. May 2018
Central market (fasada Mahrove hiše), Ljubljana

Marija Jenko: Upodobitev svetlobe / Portrayal of the Light
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Natan Esku: Plantasma
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Keiko Miyazaki: Dream Cemetery / Pokopališče sanj
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Natalija R. Črnčec & Nina Šulin: Sobiti / Coexsistences
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Miran Kreš: Z
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Erik Mátrai: Glory Cone
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Marko Batista & Boštjan Čadež: Circus Aeronauticus
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Lina Rica: NowHere
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Brina Ivanetič & Eva Mlinarič: Hočem tvoje nehoteno / I Want Your Unwanted
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Žiga Palčar: mirr|| & Matej Stupica: Prizma / Prism
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Neža Jurman: Civila Nervosus
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Špela Škulj: Gozd / Woods
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

Staš Vrenko: Polprevodniški stereoskop / Semiconductor Stereoscope
Laboratorij Svetlobne gverile
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace, Ljubljana

ALUO, smer Kiparstvo: Odsotnost je (prisotna) sedanjost / The Absence is Present
Laboratorij Svetlobne gverile
21. May-16. June 2018
Cukrarna Palace facade, Ljubljana

ALUO, smer Video in Novi mediji: Sladke barve / Sweet Colours
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018 [ponovitve: 24. in 31. 5., 7. in 16. 6.; 21.30-23.30]
under the Fabiani bridge at Cukrarna Palace, Ljubljana

Tina Mozetič: Rognik / Curbusier
RogLab &
Lighting Guerrilla Laboratory
21. May-16. June 2018
various locations, Ljubljana

André Uerba: Burn Time
15. June2018
Glej Theatre, Ljubljana

Andreja Džakušič & Keiko Miyazaki: Release II / Spuščanje II
16. June 2018
ZRC Atrium, Ljubljana

Tilen Sepič: Light Oscillator at Collumina
22.-24. March 2018
Köln, Germany

Tilen Sepič: Light Oscillator at Evi Lichtungen
25.-28. January 2018
bienale Evi Lichtungen
Hildesheim, Germany