Yoko Seyama: Melody Dots 14 – Colour / Melodične točke 14
11. maj-16. junij 2018
Galerija Vžigalica, Ljubljana

Yoko Seyama: Saiyah #2
11. May-16. June 2018
Galerija Vžigalica / Match gallery, Ljubljana

Aleksandra Stratimirović & Athanassios Danilof: Colour Wheels / Barvni krogi
11. maj-16. junij 2018
Galerija Vžigalica, Ljubljana

Boštjan Čadež: Kolorama / Colorama
11. maj-16. junij 2018
Galerija Vžigalica, Ljubljana

Kurt Laurenz Theinert: Magical Colour Space / Čarobni barvni prostor
11. maj-16. junij 2018
Trg francoske revolucije, Ljubljana

Maro Avrabou & Dimitri Xenakis: GMO: Green Marvellous Opulence / GSO: čudovito zeleno obilje
11. maj-16. junij 2018
vrt pri Križevniški cerkvi, Ljubljana

Srednja šola za oblikovanje in fotografijo: Drugi mi
11. maj-16. junij 2018
Križanke Ljubljana


Jaka Šimenc & Akaša Bojić & Luka Umek: Svetlobna nit
[intervencije študentov Fakultete za arhitekturo: 24. in 31. 5., 7. 6.]
11. maj-16. junij 2018
Križevniška soteska, Ljubljana

Marko Batista: Barve v gibanju
11. maj-16. junij 2018
ZRC SAZU, Gosposka ulica, Ljubljana

Matej Bizovičar: Ribogunci
11. maj-16. junij 2018
Soteska, Ljubljana

A:PART: Interkonektor
11. maj-16. junij 2018
Novi trg, Ljubljana

Bilal Yilmaz: Butterfly / Metulj
11. maj-16. junij 2018
park Zvezda, Ljubljana

Metka Mikuletič & Nuša Jurkovič: Vzporedni svet
11. maj-16. junij 2018
Ploščad pri Cankarjevem domu, Ljubljana

Mojca Zlokarnik: Mesto in barva
16.-25. maj 2018
Glavna tržnica (fasada Mahrove hiše), Ljubljana

Marija Jenko: Upodobitev svetlobe
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Natan Esku: Plantasma
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Keiko Miyazaki: Dream Cemetery / Pokopališče sanj
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Natalija R. Črnčec & Nina Šulin: Sobiti
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Miran Kreš: Z
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Erik Mátrai: Glory Cone / Stožec slave
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Marko Batista & Boštjan Čadež: Circus Aeronauticus
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Lina Rica: NowHere
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Brina Ivanetič & Eva Mlinarič: Hočem tvoje nehoteno
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Žiga Palčar: mirr|| & Matej Stupica: Prizma / Prism
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Neža Jurman: Civila Nervosus
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Špela Škulj: Gozd
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

Staš Vrenko: Polprevodniški stereoskop
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
Palača Cukrarna, Ljubljana

ALUO, smer Kiparstvo: Odsotnost je (prisotna) sedanjost
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
fasada Palače Cukrarna, Ljubljana

ALUO, smer Video in Novi mediji: Sladke barve
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj 2018 [ponovitve: 24. in 31. 5., 7. in 16. 6.; 21.30-23.30]
pod Fabianijevim mostom pri Palači Cukrarna, Ljubljana

Tina Mozetič: Rognik
RogLab &
Laboratorij Svetlobne gverile
21. maj-16. junij 2018
različne lokacije, Ljubljana

André Uerba: Burn Time / Čas izgorevanja
15. junij 2018
gledališče Glej, Ljubljana

Andreja Džakušič & Keiko Miyazaki: Release II / Spuščanje II
16. junij 2018
Atrij ZRC, Ljubljana

Tilen Sepič: Svetlobni oscilator na Collumini
22.-24. marec 2018
Köln, Nemčija

Tilen Sepič: Svetlobni oscilator na Evi Lichtungen
25.-28. januar 2018
bienale Evi Lichtungen
Hildesheim, Nemčija