Seznam vseh udeležencev (2016 in 2017)

A:PART
Academy of Fine Arts and Design and School of Design and Photography
Acman Uroš
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje
ALUO
Andersson Franek Linn
Atsara
Avberšek Kaja
Avrabou Maro
Banha André
Basaj Pika
Batista Marko
Baznik Nina
Beja Boris
Benedejčič Andreja
Benedik Selena
Berglind Anna
Bildwerk
Bizovičar Matej
Blejec Luka
Bojanić Maja
Bojić Akaša
Bosanko Michael
Bovcon Narvika
Božak Tina
Brankovič Neža
Brok Robert
Brumat Ana
Bučinel Borut
Burja Maja
Burns Ian
Čadež Boštjan
Čančer Mirjam
Capalozza Francesco Iberto
Casperelectronics
Černej Tomaž
Černič Sabina
Chaga Unsane Designs
Čipke
Conič Bernarda
Črnčec R. Natalija
Crnobrnja Marko
Čuček Gerbec Jernej
Danilof Athanassios
de Vree Dewi
Della Toffola Francesco
Derida Dance
Dimovski Domen
Dragan Tristan
Drčar Tina
Drinovec Boštjan
Džakušić Andreja
Đorojević Lenka
Erhatič Doroteja
Erjavec Nika
Eržen Andreja
Esku Natan
Esparza Gilberto
Faculty of Natural Sciences – Department of Textiles
Fajt Elena
Fakulteta za arhitekturo
Fakulteta za elektrotehniko
Fina Mina
Frank Tamar
Frelih Luka
Frelih Uroš
Grgurevič Meta
Grošelj Janez
Guyot Sophie
Herlec Tisa Neža
Hlede Matic
Hostnik Sara
Hrvatin Andrej
Ivanetič Brina
Jaklin Anže
Janjić Kaja
Jenko Marija
Jurkovič Nuša
Jurman Neža
Kalinski Peter
Kanc Zala
Kandorfer Živa
Kar Shreyasi
Kari Kola & the Faculty of Architecture
Klobasa Karmen
Klopčič Ana Rahela
Kocjančič Gregor
Komarek Jan
Komel Matic
Kovačec Dalea
Kovačič Marko
Kovačič Marko A.
Kracina Damijan
Kracina Klara
Kreč Anže
Kreš Miran
Kropivšek Tim
Kutscher Vollrad
Laboratorij Svetlobne gverile
Lang Nina
Leguay Yann
Luka Frelih
Lupi Alessandro
Mahnič Dominik
Makarov Vesna
Malejka Katarzyna
Masson Stéphane
Matrai Erik
Mervič Vanja
Meserko Emilija
Mikuletič Metka
Milosh
Miyazaiki Keiko
Miyazaki Keiko
Mlekuž Alja
Mlinarič Eva
MO:YA VISUALS
Moody Robyn
Mozetič Tina
Nadrag Timotej
Nepraš Jakub
NTF
Ocubo
Osojnik Darja
Ožbolt Alen
Palčar Žiga
Paternoster Katja
Petrič Špela
Pirnat Jani
Polak Hana
Popović Viktor
Praun Sandra
Praznik Adrijan
RaumZeitPiraten
Reh Claudia
Rica Lina
Ring Ging Bling
RogLab
Rupnik Urša
Salinska Radka
Sanvincenti Davor
Savić Luka
Sedlaček Sašo
Sepič Tilen
Seyama Yoko
Sickle Ula
Šimenc Jaka
Šimenc Liza
Singer Julia
Škofic Valentina
Skok Tia
Škulj Špela
Sladič Marko
Sługocki Joachim
Spačal Saša
Srednja šola za oblikovanje in fotografijo
SŠOF
Štefančič Lara
Stratimirovic Aleksandra
Stropnik Lorenka
Štrubelj Nik
Štular Andrej
Stupica Matej
Šulin Nina
Theinert Kurt Laurenz
Theinert Laurenz
Tomšič Neja
udeleženci delavnice
Uerba André
Umek Luka
Urpelainen Otto
van Mechelen Sander
Vaupotič Aleš
Vaupotič Sandra
Vega Velasco Damian
Vidal Patrick
Vidic Urša
Vipotnik Tilen
Visualia Group
Vogrinčič Matej Andraž
Vrenko Staš
Westerhof Ralf
Winkler Tim
Xenakis Dimitri
Yilmaz Bilal
Zadnikar Hana
Zagmajster Hana-Uma
Zajec Nejc
Ždralo Brane
Zlokarnik Mojca
Zupan Ajda
Zupan Miha