Seznam vseh udeležencev (2016 in 2017)

A:PART
Academy of Art and Design
Academy of Fine Arts and Design and School of Design and Photography
Academy of Fine Arts and Design Ljubljana
Acman Uroš
Ajster Ema
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje
ALUO
ALUO v Ljubljani
Andersson Franek Linn
Anja Kokalj
art
Atsara
Avberšek Kaja
Avrabou Maro
Avsec Tjaša
Babojelič Mario
Bahna André
Bahor Nejc
Banha André
Barbić Svetlana
Basaj Pika
Basaran Sebnem
Bassanese Žan
Batista Marko
Batista Nika
Bavdek Jan
Baznik Nina
Behrouznia Golnaz
Beja Boris
Benčić Lavoslava
Benedejčič Andreja
Benedik Selena
Berglind Anna
Bernetič Luka
Bildwerk
Bildwerk & MO:YA Visuals
Biloslav Milkovič Gašper
Biščak Nina
Bizovičar Matej
Blejec Luka
Bogić Mladen
Bojanić Maja
Bojić Akaša
Bölsing Nathalie Ina
Bosanko Michael
Boško Božič Boštjan
Bovcon Narvika
Božak Tina
Brankovič Neža
Brenčič Katja
Brezovnik Žiga
Bricelj Baraga Martin
Brok Robert
Brudar Julija
Brumat Ana
Bučinel Borut
Burger Kovič Katja
Burja Maja
Burns Ian
Čadež Boštjan
Cajnko Borut
Cámara Maria Andrea
Čančer Mirjam
Capalozza Francesco Iberto
Čarobni gozd crew
Casperelectronics
Čeligoj Matija
Cerkvenik Mitja
Černej Tomaž
Černič Sabina
Chaga Unsane Designs
Cigale Neža
Cimerman Janez
Čipke
Conič Bernarda
Črnčec Natalija R.
Črnčec R. Natalija
Črnej Tomaž
Crnobrnja Marko
Čuček Gerbec Jernej
Čufer Kaja
Cvjetković Tiffany
Daemgen Tobias
Danilof Athanassios
de Vree Dewi
delavnica
Della Toffola Francesco
Demšič Urša
Derida Dance
Despotovič Jaša
di Stefano Paride
Dim Tjaša
Dimovski Domen
Donatelo François
Donato François
Dovč Laura
dr. Skavčenko
Dragan Tristan
Dražić Tajda
Drčar Tina
Drinovec Boštjan
Džakušić Andreja
Đorojević Lenka
Ehlen Jan
Ekart Katarina
Ellerich Moritz
Erhatič Doroteja
Erjavec Nika
Eržen Andreja
Esku Natan
Esparza Gilberto
Faculty of Natural Sciences – Department of Textiles
Fajt Elena
Fakulteta za arhitekturo
Fakulteta za elektrotehniko
Ferjanc Ana
Fina Mina
Flisek Delvin
Frank Tamar
Frelih Luka
Frelih Uroš
Frkovič Irena
Gadžijev Arijana
Gašperlin Tonja
Gazvoda Maja
Gjorgievska Zorica
Glavič Nina
Gosenca Petra
Grabar Nika
Gradnik Kristjan
Grafenauer Petja
Grcić Sanja
Grčman Katja
Grgurevič Meta
Grošelj Janez
Guček Puhar Enej
Guillén Antonio
Guyot Sophie
Hadžialjević Evin
Hajzler Saša
Hauptman Deja
Herlec Tisa Neža
High School for Design and Photography
High School of Design and Photography
Hiršenfelder Ida
Hladnik Neja
Hlede Matic
Hmeljak Sangawa Anna
Hostnik Sara
Hostnik Tamara
Hrvatin Andrej
Hudej Nina
Hudobivnik Špela
Intihar Valerija
Ivančić Lovro
Ivanetič Brina
Izland
Jaklin Anja
Jaklin Anže
Janeš Eva
Janez Lara Korina
Janjić Kaja
JAŠA
Javornik Marjeta
Jazbec Ana
Jedlovčnik Nina
Jenko Marija
Judež Kaja
Jurečič Osojnik Ruben
Jurkovič Nuša
Jurman Neža
Kalan Sašo
Kalinski Peter
Kanc Zala
Kandorfer Živa
Kapus Jernej
Kar Shreyasi
Kari Kola & the Faculty of Architecture
Kastelc Nedjan
Kavčič Katarina Barbara
Kelečevič Rebeka Julija
Kisilak Kaja
Klobasa Karmen
Klopčič Ana Rahela
Kmet Katarina
Kobav B. Matej
Kocjančič Gregor
Kokalj Kristina
Komarek Jan
Komel Matic
Kosec Miloš
Kosi Janja
Kostiov Alin
Koussa Rabih
Kovačec Dalea
Kovačič A. Marko
Kovačič Marko
Kovačič Marko A.
Koželj Nina
Kracina Damijan
Kracina Klara
Krampl Iza
Krančan David
Kranjc Maruša
Krašna Pela
Krašovec Tia
Kreč Anže
Krek Jan
Kreš Miran
Kreže Pia
Krišelj Brina
Križanič Žana
Križman Miro
Kropivšek Tim
Kunigund
Kušar Jež Jaka
Kutscher Vollrad
Laboratorij Svetlobne gverile
Lah Veronika
Lang Nina
Lavaniegos Liedo Diego
Lazovski Ana
Lebedinec Sonja
Leguay Yann
Lekić Marko
Lesar Ela
light
light art
Light Oscillator
Lighting Guerrilla
Litovski Borjan
López de Munain Isabel
Luka Frelih
Lukač Mrzelj Lara
Lumina
Lupi Alessandro
Mahnič Dominik
Makarov Vesna
Makarov Vesna /NTF
Malejka Katarzyna
Malič Urška
Mamić Rebeka
Mario Babojelič
Marko Turkus
Masson Stéphane
Matrai Erik
Mavrič Denis
Mayer Kuno
Mazej Maruša
Medved Urška
Mehle Freja
Mehle Tilen
Merše Nuša
Mervič Vanja
Mesec Gregor
Meserko Emilija
Miklavčič Živa
Mikuletič Metka
Miljković Katarina
Milkovič Biloslav Gašper
Milojevič Sanja
Milosh
Miltnerová Andrea
Minea Vrabl
Miyazaiki Keiko
Miyazaki Keiko
Mlekuž Alja
Mlinar Naja
Mlinarič Eva
MO:YA VISUALS
Mohorič Vanesa
Moody Robyn
Mozetič Tina
Mrak Anže
Nadrag Timotej
Naravoslovnotehniška fakulteta
Nepraš Jakub
Nika Verbe
Novak Jon
Novak Maja
Novljan Tomaž
NTF
NTF-Katedra za oblikovanje tekstilij in oblačil
Oblak Nika
oblaki
Ocubo
Ofentavšek Nuša
Ogrizek Linda
Orlić Nina
Orličnik Katja
Osećanski Despić Ivana
Osojnik Darja
Osterc Darko
Ožbolt Alen
Pahor Rok
Pair+
Pajek Rebeka
Palčar Žiga
Pan Sai
Paternoster Katja
Per Tomo
Petrič Špela
pH15
Pilipović Ajla
Pirnat Jani
Planelles De Lamo Maria
Plantarič Dora
Podgoršek Jaka
Podlogar Martin
Polak Hana
Popović Viktor
Poženel Lina
Praun Sandra
Praznik Adrijan
Prepadnik Tereza
Primožič Ivi
Prosenik Mateja
Proyecto Agua
Pungerl Jan
Pušljar Hana
RaumZeitPiraten
Re:Akcija
Reh Claudia
Reichmann Lara
Rica Lina
Ring Ging Bling
RogLab
Rozman Jan
Rudolf Aljaž
Rupnik Urša
Rus Klara
Salinska Radka
Sanvincenti Davor
Satler Val
Savić Luka
Scremlin Marco
Šedivy Špela
Sedlaček Sašo
Sedonja Ostojič Katarina
Sekulić Dušan
Šenica Blaž
Sepič Tilen
Seyama Yoko
Sickle Ula
Šimenc Jaka
Šimenc Liza
Singer Julia
Škarabot Maša
Škof Živa
Škofic Valentina
Skok Tia
Škrlj Barbara
Škulj Špela
Sladič Marko
Sługocki Joachim
Šmid Sara
Smrekar Lovro
sochacki robert
Šolar Ana
Solina Franc
Solina Nik
Sorko Čok Andraž
Spačal Saša
Šparemblek Urška
Spitzer Urška
Srednja šola za oblikovanje in fotografijo
Sretenović Danica
SŠOF
Steblovnik Brina
Štefančič Lara
Šter Teja
Stran 22
Stratimirovic Aleksandra
Stropnik Lorenka
Štrubelj Nik
Štular Andrej
Štular Furlan Arne
Stupica Matej
Šulin Nina
Surreal Visuals
Švab Jan
Sveltobna gverila
svetloba
Svetlobna gverila
svetlobna umentost
svetlobna umetnost
Svetlobni oscilator
Tavčar Hana
Tegelj Teja
Tešič Saša
Theinert Kurt Laurenz
Theinert Laurenz
Thiernert Laurenz
Tina Jerman
Todorić Isidora
Tomšič Barbara
Tomšič Neja
Tošić Sanja
Trontelj Žiga
Turkuš Marko
udeleženci delavnice
Uerba André
Umek Luka
umetnost
Urbanc Veronika
Urpelainen Otto
Val Krapež Mohorčič
van Gorkum Elcke
van Mechelen Sander
Vaupotič Aleš
Vaupotič Sandra
Vega Damian
Vega Velasco Damian
Vidal Patrick
Vidic Abrina
Vidic Urša
Vidmar Andreja
Vipotnik Tilen
Visualia Group
Vitežnik Saša
Vitlov Martina
Vivoda Marko
Vogrinčič Andraž Matej
Vogrinčič Matej Andraž
Vrenko Staš
Vuga Boris
Vuk Igor
Westerhof Ralf
Winkler Tim
Xenakis Dimitri
Yilmaz Bilal
Zadnik Andrej
Zadnikar Hana
Žagar Lara
Žagar Tonja
Zagmajster Hana-Uma
Zagoršek Zala
Zajec Nejc
Ždralo Brane
Zelenko Martin
Žiher Simona
Zlokarnik Mojca
Žmuc Andraž
Zupan Ajda
Zupan Miha