List of all participants (2017)

A:PART
Academy of Art and Design
Academy of Fine Arts and Design and School of Design and Photography
Academy of Fine Arts and Design Ljubljana
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje
ALUO
ALUO Ljubljana
ALUO v Ljubljani
Andresson Franek Linn
Arih Lana
art
Atsara
Avberšek Kaja
Avrabou Maro
Avsec Tjaša
Babojelič Mario
Bahna André
Bahor Nejc
Barbić Svetlana
Barbic Urban
Basaj Pika
Bassanese Žan
Batista Marko
Batista Nika
Bavdek Jan
Baznik Nina
Beja Boris
Benčić Lavoslava
Benedejčič Andreja
Berglind Anna
Bildwerk
Bildwerk & MO:YA Visuals
Biloslav Milkovič Gašper
Biščak Nina
Bizovičar Matej
Blejec Luka
Bojanić Maja
Bojić Akaša
Bosanko Michael
Bovcon Narvika
Božak Tina
Bozic Sasa
Brankovič Neža
Brok Robert
Brudar Julija
Brumat Ana
Bucine Borut
Bučinel Borut
Burja Maja
Burns Ian
Čadež Boštjan
Cajnko Borut
Čančer Mirjam
Capalozza Francesco Iberto
Čarobni gozd crew
Casperelectronics
Cerkvenik Mitja
Černič Sabina
Chaga Unsane Designs
Cimerman Janez
Čipke
Collumina
Conič Bernarda
Črnčec Natalija R.
Črnej Tomaž
Crnobrnja Marko
Čuček Gerbec Jernej
Cvjetković Tiffany
Danilof Athanassios
de Vree Dewi
Della Toffola Francesco
Demšič Urša
Derida Dance
Despotovič Jaša
di Stefano Paride
Dim Tjaša
Dimovski Domen
Dovč Laura
dr. Savčenko
Dragan Tristan
Drčar Tina
Drinovec Boštjan
Džakušić Andreja
Đorojević Lenka
Erhatič Doroteja
Erjavec Anze
Erjavec Nika
Eržen Andreja
Esku Natan
Esparza Gilberto
Faculty of Natural Sciences – Department of Textiles
Fajt Elena
Fakulteta za arhitekturo
Fina Mina
Francesco Della Toffola
Francesco Iberto Capalozza
Frank Tamar
Frelih Luka
Frkovič Irena
Gosenca Petra
Gradnik Kristjan
Grcić Sanja
Grčman Katja
Grgurevič Meta
Grošelj Janez
Guillén Antonio
Guyot Sophie
Hajzler Saša
Hauptman Deja
Herlec Tisa Neža
High School for Design and Photography
High School of Design and Photography
High School of design and photography Ljubljana
High School of Photogrpahy and Design
Hiršenfelder Ida
Hlede Matic
Hmeljak Sangawa Anna
Hrvatin Andrej
Hudej Nina
Iberto Capalozza Francesco
international camp participants
Intihar Valerija
Ivanetič Brina
Izland
Jagarinec Blaz
Jaklin Anže
Janeš Eva
Janez Lara Korina
Janjić Kaja
Jazbec Ana
Jenko Marija
Judež Kaja
Jurečič Osojnik Ruben
Jurkovič Nuša
Jurman Neža
Kanc Zala
Kandorfer Živa
Kapus Jernej
Kar Shreyasi
Kari Kola & the Faculty of Architecture
Kastelc Nedjan
Kelečevič Rebeka Julija
Kisilak Kaja
Klopčič Ana Rahela
Kmet Katarina
Komarek Jan
Komel Matic
Kosi Janja
Kostiov Alin
Kovačec Dalea
Kovačič A. Marko
Kovačič Marko
Kovačič Marko A.
Kozlevcar Jure
Kracina Damijan
Kracina Klara
Krančan David
Kranjc Maruša
Krašna Pela
Kreč Anže
Krek Jan
Kreš Miran
Kreže Pia
Kropivšek Tim
Kutscher Vollrad
Lah Veronika
Lavaniegos Liedo Diego
Lazovski Ana
Lebedinec Sonja
Leguay Yann
Lekić Marko
light
light art
Light Ocillator
Light Oscillator
Lighting Guerrilla
Lighting Guerrilla Laboratory
Lighting Guerrrila
López de Munain Isabel
Lumina
Lupi Alessandro
Magical Colour Space
Mahnič Dominik
Makarov Vesna
Makarov Vesna /NTF
Makarov Vesna/NTF
Malejka Katarzyna
Mali Marusa
Malič Urška
Mario Babojelič
Marko Turkus
Masson Stéphane
Matrai Erik
Mazej Maruša
Mehle Freja
Mehle Tilen
Mervič Vanja
Mesec Gregor
Meserko Emilija
Mihalic Nusa
Mikuletič Metka
Milojevič Sanja
Milosh
Miltnerová Andrea
Miyazaiki Keiko
Miyazaki Keiko
Mlekuž Alja
Mlinar Naja
Mlinarič Eva
MO:YA VISUALS
Moody Robyn
Mozetič Tina
Mrak Anže
Mraz Klemen
Nadrag Timotej
Nepraš Jakub
Novak Jon
Novak Maja
Novljan Tomaž
NTF
NTF - Department of Textile and Fashion Design
NTF-Katedra za oblikovanje tekstilij in oblačil
Ocubo
Ofentavšek Nuša
Ogrizek Linda
Orlić Nina
Orličnik Katja
Osojnik Darja
Ožbolt Alen
Pahor Rok
Pair+
Palčar Žiga
Pan Sai
Paternoster Katja
Per Tomo
Petrič Špela
pH15
Pirnat Jani
Podlogar Martin
Polak Hana
Popović Viktor
Praun Sandra
Praznik Adrijan
Prepadnik Tereza
Prosenik Mateja
Proyecto Agua
Pušljar Hana
RaumZeitPiraten
Reh Claudia
Reichmann Lara
Rica Lina
Ring Ging Bling
RogLab
Rudolf Aljaž
Rupnik Urša
Salinska Radka
Sanvincenti Davor
Satler Val
Savić Luka
Šedivy Špela
Sedlaček Sašo
Sekulić Dušan
Šenica Blaž
Sepič Tilen
Seyama Yoko
Sickle Ula
Šimenc Jaka
Šimenc Liza
Singer Julia
Skok Tia
Škulj Špela
Sladič Marko
Sługocki Joachim
Smrekar Lovro
Šolar Ana
Solina Nik
Sorko Čok Andraž
Spačal Saša
Šparemblek Urška
Spitzer Urška
Srednja šola za oblikovanje in fotografijo
SŠOF
Steblovnik Brina
Štefančič Lara
Stran 22
Stratimirovic Aleksandra
Stropnik Lorenka
Štrubelj Nik
Štular Andrej
Štular Furlan Arne
Stupica Matej
Šulin Nina
Svetlobna gverila
Svetlobni oscilator
Tavčar Hana
Theinert Kurt Laurenz
Thiernert Laurenz
Tisler Anja
Todorić Isidora
Tomšič Neja
Tošić Sanja
Turkuš Marko
Uerba André
Umek Luka
Urbanc Veronika
Urpelainen Otto
van Mechelen Sander
Vaupotič Aleš
Vaupotič Sandra
Vega Damian
Vidal Patrick
Vidic Abrina
Vidic Urša
Vipotnik Tilen
Visualia
Visualia Group
Vitežnik Saša
Vitlov Martina
Vivoda Marko
Vogrinčič Andraž Matej
Vogrinčič Matej Andraž
Vrenko Staš
Vuga Boris
Westerhof Ralf
Winkler Tim
Xenakis Dimitri
Yilmaz Bilal
Zadnik Andrej
Zadnikar Hana
Žagar Lara
Zajec Nejc
Ždralo Brane
Zelenko Martin
Zlokarnik Mojca
Žmuc Andraž
Zupan Ajda
Zupan Miha