Seznam vseh udeležencev (2016-)

08080
A:part
Abdić Anea
Academy of Fine Arts and Design and School of Design and Photography
Academy of Fine Arts and Design Ljubljana
Acman Uroš
Adel Laura
Ajster Ema
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje
Akademija za likovno umetnost in oblikovanje v Ljubljani
Andersson Franek Linn
Andlovic Mia Neža
Anja Kokalj
Anžiček Jure
Astarloa Yese
Atanasoska Matea
Atsara
Avberšek Kaja
Avrabou Maro
Avsec Tjaša
Azinovič Ana
Babojelič Mario
Bačani Anamarija
Badovinac Sara
Bahna André
Bahor Nejc
Bajc Gaja
Bajrič Špela
Bajrič Tinkara
Bajt Hana
Bakinova Galina
Balažic Jan Luka
Banha André
Banko Karo Lucia
Bantur
Baraga Bricelj Martin
Barbić Svetlana
Basaj Pika
Basaran Sebnem
Bassanese Žan
Bat Deotto Lara
Batista Joacelio
Batista Marko
Batista Nika
Bavdek Jan
Bavdek Tadej
Baznik Nina
Beam Team
Beganović Altina
Behrouznia Golnaz
Beja Boris
Benčić Lavoslava
Benčina Miha
Benedejčič Andreja
Benedik Selena
Bereketova Zhanar
Bergant Blaž
Berger Neja
Berglind Anna
Bernetič Luka
Bernier Nicolas
Bernot Nik
Berseneev Igor
Beršnak Matic
Berwanger Ana
Bevk Eva
Bhanushali Harshil
Bildwerk
Bildwerk & MO:YA Visuals
Biloslav Milkovič Gašper
Biščak Nina
Bizovičar
Bizovičar Matej
Blejec Luka
Bogić Mladen
Bojanić Maja
Bojić Akaša
Bölsing Nathalie Ina
Bolyukh Evgyena
Bosanko Michael
Boško Božič Boštjan
Bovcon Narvika
Božak Tina
Bradač Katja
Brajnik Manuel
Brankovič Neža
Bratož Brina
Brenčič Katja
Brezovnik Žiga
Bricelj Baraga Martin
Brok Robert
Brudar Julija
Brumat Ana
Brunet Dewi
Brus Maja
Bučinel Borut
Burger Alenka
Burger Kovič Katja
Burja Maja
Burns Ian
Čadež Boštjan
Cajnko Borut
Cámara Maria Andrea
Čančer Mirjam
Candy Michael
Capalozza Francesco Iberto
Čarobni gozd crew
Cascales Morcillo Paco
Caserman Mark
Casperelectronics
Čebokelj Izabel
Čeh Marko
Čeligoj Matija
Centa Lučka
Čeperlin Ines
Čepič Gracija
Čepon Irena
Čerin Martina
Cerkvenik Mitja
Černe Amalija
Černe Maja
Černe Zarja
Černej Tomaž
Černič Sabina
Chiscan Maria
Čič Matic
Cigale Neža
Cillo Enzo
Cimerman Ana
Cimerman Janez
Čipke
circus lumineszenz
Conič Bernarda
Čop Filip
Čotar Kaja
Čotar Zara
Črnčec R. Natalija
Črnej Tomaž
Crnobrnja Marko
Čuček Gerbec Jernej
Čuden Sara
Čufer Kaja
Čuk Urša
cute agression
Cvjetković Tiffany
Dabić Nikola
Dacar Jera
Daemgen Tobias
Danilof Athanassios
de Vree Dewi
Della Toffola Francesco
Demšič Urša
Derida Dance
Despotovič Jaša
di Stefano Paride
Dim Tjaša
Dimovski Domen
DK
Dobovšek Karin
Dodič Julija
Dolenc Evita
Donato François
Dovč Laura
dr. Skavčenko
Dragan Tristan
Dražić Tajda
Drčar Tina
Drinovec Boštjan
Droljc Tadej
Džakušić Andreja
Đogić Anuška
Đorojević Lenka
Ehlen Jan
Ekart Katarina
Ellerich Moritz
Erhatič Doroteja
Erjavec Matic
Erjavec Nika
Eržen Andreja
Esku Natan
Esparza Gilberto
Evgeniya Bolyukh
Faculty of Natural Sciences – Department of Textiles
Fajt Elena
Fakulteta za arhitekturo
Fakulteta za dizajn
Fakulteta za elektrotehniko
Fakulteta za strojništvo
Feist Filip
Ferčec Korina
Ferjanc Ana
Ferlinc Iva
Ferreiro Vela Olivia
Fidel Jurij
Fijačko Matej
Fina Mina
Flaka Anna
Flisek Delvin
Fontanot Fabian
Frank Tamar
Frelih Luka
Frelih Uroš
Frkovič Irena
Furlan Tomaž
Gadžijev Arijana
Garcia Hernández Maria
Gashi Marigone
Gašperlin Tonja
Gauthier Thibault
Gazvoda Maja
Gencel Deren
Genorio Zajec Nela
Gilbert Anne-Camille
Girandon Žan
Gjorgievska Zorica
Glanfield Julia
Glavič Nina
Golež Mateja
Gönc Marika
Gorenc Zala
Gorjup Kaja
Goršič Tanja
Gosenca Petra
Grabar Nika
Gradnik Kristjan
Grafenauer Petja
Grcić Sanja
Grčman Katja
Grebeniuk Valentina
Gregl Maja
Grgurevič Meta
Gričar Tea
Griffaud Jeremy
Grm Jaka
Groleger Pia
Grošelj Janez
Grum Erika
Guček Puhar Enej
Guillén Antonio
Guyot Sophie
Hadžialjević Evin
Hajdinjak Iva
Hajzler Saša
Hartman Jurij
Hauptman Deja
Hegler Živa
Heitmann Katja
Herlec Tisa Neža
Hernaus Gloria Zoja
High School of design and photography Ljubljana
Hiršenfelder Ida
Hiršman Mina
Hladnik Neja
Hlede Matic
Hmeljak Sangawa Anna
Hočevar Karmen
Horvat Kaja
Hostnik Sara
Hostnik Tamara
Hribar Lana
Hrovat Nik
Hrvatin Andrej
Hudej Nina
Hudnik Tobija
Hudobivnik Špela
Hugo Šuklje Lev
Hüll Jure
Intihar Valerija
Itihar Valerija
Ivačič Jasna
Ivančić Lovro
Ivanetič Brina
Ivšek Stella
Izland
Jaklin Anja
Jaklin Anže
Jakončič Ana
Jamnik Tijana
Janeš Eva
Janez Lara Korina
Janjič Dušan
Janjić Kaja
JAŠA
Javornik Marjeta
Jazbec Ana
Jazbec Lea
Jedlovčnik Nina
Jenko Marija
Jenko Marjan
Jenšterle Špela
Jerala Anja
Jeretina Ana
Jeršin Šušteršič Lana
Jovanovski Keti
Judež Kaja
Jug Stiplovšek Tajda
Jurečič Osojnik Ruben
Jurkovič Nuša
Jurman Neža
Just Črtomir
K.-H. Patrick
Kacin Marisa
Kalan Sašo
Kalinski Peter
Kališnik Klara
Kaluža Maxim
Kambič Ana Sara
Kanc Zala
Kandorfer Živa
Kapus Jernej
Kar Shreyasi
Kari Kola & the Faculty of Architecture
Karlin Ana
Karo Nuša
Kastelc Nedjan
Kavčič Brina
Kavčič Katarina Barbara
Kavrečič Natja
Kaya Girayhan
Kelečevič Rebeka Julija
Kepeš Naja
Kerševan Ana
Kicsiny Martha
Kingston School of Art
Kisilak Kaja
Klajić Vinka Pia
Klančnik Zala
Klauž Lucija
Klemenčič Eva
Klenovšek Urška
Klinkon Urban
Klobasa Karmen
Klopčič Ana Rahela
Kmet Katarina
Knez Neža
knnz
Kobal Ema
Kobav B. Matej
Kobav Matej
Kociper Judita
Kocjan Nal
Kocjančič Gregor
Kocmur Tatiana
KocmurTatiana
Kokalj Kristina
Kolenc Matevž
Kolevska Anastasia
Komac Jaka
Komarek Jan
Komel Matic
Kompara Ana
Končar Monika
Korenjak Žana
Koron Ivana
Kosec Miloš
Kosi Janja
Kostiov Alin
Koussa Rabih
Kovačec Dalea
Kovačič Marko
Kowal Janek
Koželj Anej Mihael
Koželj Nina
Kracina Damijan
Kracina Klara
Krampl Iza
Krančan David
Kranjc Maruša
Kranjc Srdić Nikolaj
Krašna Pela
Krašovec Tia
Kreč Anže
Kregar Ema
Krek Ana
Krek Jan
Kremesec Mrkalj Ana
Kreš Miran
Kreže Pia
Krišelj Brina
Krishman Miro
Krivolapova Anastasia
Križaj Eva
Križaj Oskar
Križanič Žana
Križman Miro
Križnar Ana
Kropivšek Tim
Kurtović Dino
Kušar Jež Jaka
Kutscher Vollrad
Kvadratni meter
Kvas Viktorija
Laboratorij Svetlobne gverile
Lačević Milana
Lah Veronika
Lalzad Nezhada
Lang Holger
Lang Nina
Lavaniegos Liedo Diego
Lavrič Jan
Lazar Eva
Lazovski Ana
Lea Topolovec
Lebedinec Sonja
Lebič Vid
Leguay Yann
Lekić Marko
Lekše Lene
Lemut Špela
Lep Luka
Lesar Ela
Lesnik Gal
Litovski Borjan
Lokar Nika
López de Munain Isabel
Lorger Ana
Lukač Mrzelj Lara
Lupi Alessandro
Macedoni Maša
Maganja Sara
Mahboubifar Mahshid
Mahnič Dominik
Makarov Vesna
Makovec Zoja
Malc Špela
Malejka Katarzyna
Malič Urška
Mamić Rebeka
Margon Alja
Marinič Gašpar
Mark Caserman
Marmara School of Art
Marolt Urša
Maruf Gurkan
Masson Stéphane
Matej
Matjaš Melissa
Matrai Erik
Mav Tai
Mavrič Denis
Mayer Kuno
Mazej Maruša
Medic Jurij
Medved Urška
Mehle Freja
Mehle Tilen
Mejía Camila
Merlin Tjaša
Merše Nuša
Mervič Vanja
Mesec Gregor
Meserko Emilija
Migliorero Colombo
Migliorero Colombo Santiago
Mihalič Tamara
Mihci Maruf Gurkan
Mijušković Tijana
Miklavčič Živa
Mikuletič Hana
Mikuletič Metka
Mikuž Filip
Milharčič Maruša
Miljković Katarina
Milkovič Biloslav Gašper
Milojevič Sanja
Milosh
milovanović danilo
Miltnerová Andrea
Minea Vrabl
Miroki'i
Mitić Lana
Mitsenmacher Eden
Miyazaki Keiko
Mlekuž Alja
Mlinar Naja
Mlinarič Eva
MO:YA VISUALS
Modrijan Oskar
Mohorčič Krapež Val
Mohorič Vanesa
Montes Sánchez Laura
Moody Robyn
Mounier Bullich Alba
Može Lara
Mozetič Tina
Mrak Anže
Mrhar Lara
Muck Lara
Muhič Zoja
Mulalić Adam
murovec luka
Mutual Loop
Nadrag Timotej
name:
Nepraš Jakub
Nibera
Nigmatova Diana
NITZ
Novak Jon
Novak Maja
Novak Tobija
Novljan Tomaž
Novšak Tajda
NTF-Katedra za oblikovanje tekstilij in oblačil
NTF-Katedra za oblikovanje tekstilij in oblačil
Oblak Nika
Ocubo
Ocvirk Hana
Ofentavšek Nuša
Ogrizek Linda
Okršlar Marija
Omerčević Flora
Ordon Katarzyna
Orlić Nina
Orličnik Katja
Orlova Tasha
Osećanski Despić Ivana
Osojnik Darja
Osojnik Vita
Osterc Darko
Oštir Gregor
Oven Janko
Ovnik Nejc
Ožbolt Alen
Pahor Katja
Pahor Rok
Pair+
Pajek Rebeka
Palčar Žiga
Palijan Tena
Palir Ana Marija
Palka Daria
Palka Liza Zoja
Pan Sai
Panasiewicz Alicja
Paternoster Katja
Pavlič Tinkara
Pavlica Blaž
Pavlin Tina
Pavlovič Žiga
Pavšek Tomaž
Pečan Polona
Pene Satya
Penič Maruša
Per Tomo
Perhaj Sangara
Perovnik Nika
Petrič Špela
pH15
Pilipović Ajla
Pirnat Jani
Planelles De Lamo Maria
Planišček Anja
Plantarič Dora
Plemeniti Jelinčič Tisa Aleksandra
Pleskovič Luka
Plesni Teater ljubljana
Plesničar Amadej
Podgoršek Isak
Podgoršek Jaka
Podlogar Martin
Polak Hana
Polovšak Zala
Pongrac Tim
Popović Viktor
Potočnik Pika
Potočnik Vesel Veronika
Potokar Aljoša
Poženel Lina
Požrl Tomaž
Praun Sandra
Praznik Adrijan
Prepadnik Tereza
Primožič Ivi
Proćków Maciej
Prosenik Mateja
Proyecto Agua
Prunk Nina
Puc eva
Pugachova Daria
Pungerl Jan
Pušljar Hana
Radkovič Mojca
Rahne Urša
RaumZeitPiraten
Reh Claudia
Reichmann Lara
Rendič Tyana
Repac Dominik
Rica Lina
Richter Weronika
Rihar Ela
Rihtaršič Jernej
Ring Ging Bling
Ris Amadea
Robek Laura
RogLab
Rojc Jaka
Rojc Nina
Romih Anja
Ropač Saša
Rot Strojan Mithra
Roudi Rok
Rozina Ela
Rozman Jan
Rudolf Aljaž
Rugelj Jan
Rupnik Urša
Rus Klara
Ružič Tina
Saksida Fedja
Salinska Radka
Sandal Abdülkadir
Šandor Tadej
Šantej Nika
Santiago Mihci
Sanvincenti Davor
SARA & SARA
Šarlija Katja
Satler Val
Savić Luka
Savič Urška
Savyasachi
Scremlin Marco
Ščuka Ana
Šedivy Špela
Sedlaček Sašo
Sedonja Ostojič Katarina
Sekulić Božidar
Sekulić Dušan
Seliškar Luka
Selko Gašper
Šenica Blaž
Sepič Tilen
Šešerko Daša
Sevšek Tea
Seyama Yoko
Sickle Ula
Siegel Julian
Šilar Ema
Šimenc Jaka
Šimenc Liza
Singer Julia
Škarabot Maša
Škarica Sara
Škof Živa
Škofic Valentina
Skok Maj
Skok Tia
Skralovnik Alina
Škrlec Janez
Škrlj Barbara
Škulj Špela
Sladič Marko
Slavevski Nikola
Slemenšek Urška
Sliaupa Paulius
Sługocki Joachim
Smareglia Sanja Celeste
Šmid Sara
Smolič Pia
Smrekar Lovro
Sochacki Robert
Sokolnicka Julija
Šolar Ana
Solina Franc
Sopilniak Olha
Sorko Čok Andraž
Spačal Saša
Šparemblek Urška
Špiranec Lučka
Spitzer Urška
Srdjan
Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana
Sretenović Danica
Sršen Ana
Stanciu Maria-Alexandra
Štandeker Liza
Steblovnik Brina
Štefančič Lara
Štefančič Tia
Steiner Lina
Štembergar Taja
Štemberger Sara
Stepniewski Maciek
Šter Teja
Štihec Tesa
Stojkovski Tea
Stran 22
Stran 22 - KK
Stran22
Stratimirovic Aleksandra
Stropnik Izabela
Stropnik Lorenka
Štrubelj Nik
Štular Andrej
Štular Furlan Arne
Stupica Matej
Šturm Corinna
Šulc Tina
Sulić Jure
Šulin Nina
Surreal Visuals
Švab Jan
Svetec Maša
Szabo Bettina
Tahir Helena
Tavčar Hana
teatameta
Tegelj Teja
Tekavec Tesa
Terranigma
Teršek Valentina
Tešič Saša
The Artnak Miha
Theinert Laurenz
Tina Jerman
TinyarVisuals
Tishkov Leonid
Todorić Isidora
Tomšič Barbara
Tomšič Lovro
Tomšič Neja
Toñin Lizana
Topolovec Lea
Tošić Sanja
Tovornik Nina
Trček Nataša
Tristan Adam Vistoropski Fius
Tritthart Martina
Trkman Črt
Trontelj Žiga
Tsymbaliuk Polina
Turkuš Marko
udeleženci delavnice
Udovič Nika
Uerba André
Umek Luka
uno.tisto
Urbanc Veronika
Urh Kaja
Urpelainen Otto
Vailanatos Thomas
Val Krapež Mohorčič
Valter Klara
van der Schaaf Sander
van Gorkum Elcke
van Mechelen Sander
Vaupotič Aleš
Vaupotič Sandra
Vega Velasco Damian
Veli & Amos
Verbe Nika
Vidal Patrick
Vidic Abrina
Vidic Urša
Vidmar Andreja
Vidmar Leon
Vidovič Ana
Vipotnik Tilen
Visualia Group
Vitežnik Saša
Vitlov Martina
Vitomir Saje Tadej
Vivoda Marko
Vlassis Daphne
Vodnik Matej
Vogrinčič Andraž Matej
Volenik Ana
Volf Nino
Vrabič Tine
Vrbek Karin
Vrenko Staš
Vuga Boris
Vujačić Katarina
Vuk Igor
Vuković Ognjen
Wachulewicz Adam
Wälz Erik
Wang Qianlin
Wehrmann Moritz
Wei Lanlan
Weibezahn Marc-Andre
Westerhof Ralf
Winkler Tim
Winkler Tom
Wisniowska Justyna
X.U.L.
Xenakis Dimitri
Yilmaz Bilal
Zadnik Andrej
Zadnikar Hana
ZAG
Žagar Lara
Žagar Tonja
Zagmajster Hana-Uma
Zagoršek Zala
Zajec Nejc
Završnik Nejc
Ždralo Brane
Zec Simon
Žele Ana
Zelenko Martin
Železnikar Jaka
Žerdin Kim
Žgavec Neja
Žiher Simona
Zlatnar Lara Gabrijela
Zlokarnik Mojca
Žmuc Andraž
Zobec Peter
Zornik Jo
Zudič Ana Eva
Zupan Ajda
Zupan Miha
Zupanc Aleš
Zupanc Maja
Zuza Lara